Foto obrazy boli ešte pred niekoľkými rokmi takmer neznámym pojmom. Dnes sú vďaka svojej vysokej úžitkovej hodnote, nenáročnosti na starostlivosť a priateľským cenám foto obrazy ideálnym interiérovým doplnkom pre domácnosti aj firmy. Jedinečná možnosť získať obraz vytlačený na plátno z takmer ľubovoľnej fotografie je neodolateľným lákadlom nielen pre fotografov – ako podklad pri objednávke foto obrazu na OnlinePoster.sk môžete použiť aj profi fotky z fotogalérie webu.

Základom pre kvalitný foto obraz je kvalitná fotka. Zvlášť to platí ak máte záujem o skutočne veľký obraz rozmerovo presahujúci 1 x 1 m. Vybranú fotku jednoducho vložte /uploadujte/ do systému OnlinePoster.sk a nechajte si automaticky vyhodnotiť jej vhodnosť pre konkrétne formáty obrazov. Našťastie dnešné digitálne fotoaparáty a fotomobily väčšinou fotia s dostatočným rozlíšením pre všetky bežné formáty foto obrazov.

Pod pojmom foto obrazy si bežne predstavujeme digitálnu tlač na plátno ktorej výsledkom je skutočný obraz na umeleckom bavlnenom plátne napnutý na drevenom rámiku. Alternatívou je ale tlač foto obrazu na bielu PVC dosku. Ide o ľahkú, ale odolnú dosku z tvrdenej peny ktorá poskytuje výborný podklad pre tlač fotografie a vyniká takmer neobmedzenou životnosťou. Foto obrazy = vaše fotky na plátno, PVC doske, foto papieri ale aj ako samolepky si môžete objednať i online.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *