Podstatné detaily…

Detaily sú v podstate, zmyslom každého vzťahu a korením života. Keby mohol prehovoriť interiér nášho hniezdečka, povedal by, že jeho korením sú doplnky. Detaily, ktoré oživia dušu každej izby..

Ak chcete dopriať vášmu bytu či domu len to najlepšie, potom ho obohaťte o vkusné lustre, lampy, jednoducho interiérové a vonkajšie svietidlá. Neviete si vybrať? Nevadí, vždy sa nájde niekto, kto vám poradí. Napríklad teraz, sa o to pokúsime my..

Pri výbere vhodného osvetlenia si treba ujasniť nasledovné:

  • čo chceme osvetlením dosiahnuť (samozrejme okrem svetla)
  • v akom štýle máme byt či dom (moderna, art- deco, futuristický, klasický, tradicionalistický, rustikálny, vidiecky…..)

Či chceme vytvoriť viac intímnejšiu atmosféru, alebo ju chceme naopak presvetliť. Či chceme nechať  nábytok vyniknúť a svetlo má byť len jeho tichým spoločníkom, alebo naopak, ho chceme  extravagantnejším kusom osvetlenia oživiť fádnejší kus nábytku a pod.

To platí pre všetky miestnosti. Netreba zabúdať, že nie len hlavná obývacia izba je miestnosť, ktorá si vyžaduje zvýšenú pozornosť. Doprajte luxus napríklad aj svojej kuchynskej linke. Luxus, ktorý zabezpečia kuchynské svietidlá. Svojej vani poskytnite to správne osvetlenie, napríklad v podobe bodových kúpeľňových svietidiel a sebe pravý pocit intimity.

Nezabúdajte ani na exteriér. Tam, zohrávajú hlavnú rolu vonkajšie svietidlá. Na výber máte od svietidiel pripomínajúcich pouličné lampy až po bodové vonkajšie svietidlá.
Opäť sa treba zamerať na celkovú architektúru domu a záhrady a podľa toho vybrať to pravé osvetlenie pre váš domov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *