Policové regály sú najuniverzálnejším spôsobom prehľadného uskladnenia rôznych výrobkov. Vďaka svojej cenovej dostupnosti, estetickému vzhľadu a vysokej nosnosti sú moderné policové regály ideálne do dielne, špajzy, predajne alebo firemného skladu či archívu. Perfektná povrchová úprava pozinkovaním dodáva regálovým dielom vyrobeným z certifikovanej ocele mimoriadnu odolnosť voči oderu a zabezpečuje oceľovej konštrukcii dlhodobú životnosť.

Policové regály na mieru si môžete navrhnúť aj sami – online návrhár vám umožňuje detailne nastaviť rozmery a parametre policových regálov vrátane požadovanej nosnosti a navrhnutú zostavu si priamo na webe môžete ihneď objednať. Potom už stačí len počkať kým vám na mieru vyrobené regály dovezú – súčasťou dodávky je aj montážny návod. Bez obáv – montáž regálov je veľmi jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne náradie.

Čo ak potrebujete iné riešenie skladovania napríklad vo firemnom sklade? Okrem policových regálov vám odborníci z Regalsistem.sk vyrobia na mieru akýkoľvek skladový systém – paletové regály, konzolové regály, regály na pneumatiky, mobilné regály alebo ak máte predajňu obchodné regály. Špeciálnu ponuku tvoria poschodové sklady – jedinečné skladovacie systémy navrhnuté a vyrobené na mieru pre skladovanie obrovského množstva produktov s okamžitým prístupom ku každej položke.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *