Vstupné miestnosti do domu alebo bytu, či už veľké alebo malé, sú prvým pohľadom do vášho domova. Ich úlohou je navodiť príjemnú atmosféru, prezentovať váš osobný štýl a vytvoriť pre uloženie potrebných vecí miesto. K tomu všetkému je potrebné dodržať pri zariaďovaní niekoľko dôležitých krokov. Výber nábytku je pritom základ.

Pokračujte v čítaní a odpovede na vaše otázky ohľadom najlepšieho zariadenia predsiene môžete behom niekoľkých minút zhmotniť v príjemnej realite.

Nábytok do chodby by mal disponovať množstvom závesných systémov

Vstupné priestory sú nielen reprezentatívne, ale aj funkčné, čoho najlepším dôkazom je potreba veľkého počtu závesných systémov na bezpečné odloženie kabátov, tašiek a iných doplnkov. Háčiky na zavesenie kabátov a tašiek preto nesmú v chodbe chýbať. Hostia, ale aj Vy vďaka nim získate miesto, kde je možné si ľahko uložiť a vyzdvihnúť svoje kabáty a veci sú zavesené úhľadne a upratané.

Vešiaky a rôzne iné závesné systémy by preto mali byť základnou súčasťou moderného nábytku do chodby, tak na to pri jeho výbere myslite.

Dostatočný priestor na odkladanie vecí

Aby predsieň vyzerala elegantne a vytvárala dobrý prvý dojem, no zároveň ste si v nej mohli po príchode domov odložiť všetky potrebné veci, je nutné, aby štýlový nábytok do predsiene disponoval aj množstvom úložných priestorov. Všetky časti by preto mali byť vybavené skrytými priečinkami. Lavičky na sedenie, skrine alebo komody preto vyberajte nielen v optimálnych farebných prevedeniach a rozmeroch, ale aj s dostatočnou kapacitou na odkladanie rôzneho príslušenstva.

Nezabudnite na zrkadlo a poličky

Vstupné zrkadlá sú krásnym doplnkom. Odrážajú prirodzené svetlo, pomáhajú otvárať priestor a sú skvelým nástrojom na kontrolu toho, ako vyzeráte predtým, než vyrazíte von.

Rovnako aj police na chodbe vytvárajú súčasť štýlovej výzdoby a zároveň vám umožňujú vytvoriť menší odkladací priestor pre dôležité položky alebo moderné dekorácie.

Ak sa teda rozhodujete pre renováciu predsiene, nevynechajte kroky, ktoré sme si práve spomenuli a efekt sa dostaví.

Zdroj obrázka: New Africa/Shutterstock.com

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *