Prenajímate kamarátke byt? Požičiavate peniaze známemu? Bohužiaľ, aj pokiaľ ste sa v takýchto alebo podobných situáciách ocitli a púšťate sa do obchodu s ľuďmi, ktorých poznáte, vyžaduje si to jedno- ,,dať to na papier“.

Potrebujete spísať zmluvu o prenájme, zmluvu o pôžičke a podobne. Každý z nás sa aspoň raz v živote ocitne v situácii, ktorá si spísanie nejakého dokumentu, potvrdenia vyžaduje. Čo však v takých prípadoch robíme? Niektorí si zavolajú na pomoc komerčného poradcu či právnika. Hoci za rady zaplatia nemalé peniaze majú istotu, že spísaná zmluva je v právne v poriadku. Iní sa spoliehajú sami na seba, na šťastie, avšak riskujú, že druhá strana im zle napísanú zmluvu prinajlepšom vráti bez iných sankcií. Existuje však ešte jedno riešenie- nechať si poradiť od odborníkov zadarmo.

Na internetu nájdete vzory všetkých zmlúv a dokumentov, ktoré by ste mohli kedy potrebovať. Stačí si príslušný vzor siahnuť, pozmeniť vzorové informácie a je to! Zadarmo na stiahnutie vzory zmlúv, žiadostí a iných formulárov z rozličných oblastí života a práva.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *