Kvalitných ubytovacích kapacít v Bratislave nie je nikdy dosť. No zdá sa, že hlavnému mestu by sa malo pri riešení bytovej otázky aspoň z časti uľaviť. V Starom Meste sa už predávajú jednotky v novom obytnom komplexe Premiére. Aké sú jeho možnosti a prečo by vás mal práve tento projekt zaujímať?

Zdá sa, že Premiére bude skvelou alternatívou pre všetkých, ktorí zháňajú moderné ubytovanie, prípadne plánujú investovať do nehnuteľností. Na 23 podlažiach komplexu Premiére sa totiž nachádzajú byty, štúdiá i apartmány. Výber je veľmi variabilný aj z hľadiska rozmerov – k dispozícii sú obytné jednotky s rozmermi až 125 m2, tie najmenšie však zľahka presahujú 30 m2. Priam ideálny variant skutočne pre všetkých – singles, bezdetné páry aj rozvetvené rodiny.

Citlivé a účelné riešenia

Už pri samotných začiatkoch plánovania projektu sa postupovalo veľmi citlivo a uvážene smerom ku komfortu budúcich obyvateľov komplexu Premiére. Aj preto je jeho súčasťou zelená terasa na šiestom poschodí či obchody a administratívne priestory v parteri ulice. Prvé riešenie prispeje k skrášleniu celého bulváru, druhé ponúkne priestor na realizáciu všetkým podnikavým majiteľom bytov. Novostavby Bratislava v takomto strihu neponúka veľmi často.

Bezproblémové parkovanie

Ozajstné terno sa však ukrýva v podzemí. Azda nikoho neprekvapí fakt, že Bratislava sa dlhodobo borí s dostatkom parkovacích plôch. Mnohé nové byty v Bratislave, respektíve ich obyvatelia, majú s týmto veľký problém. Jedným z mála primeraných riešení, kvôli ktorým nemusí padnúť žiadny strom ani športové ihrisko, sú podzemné garáže. Je super, že takýmito parkovacími plochami je vybavený aj komplex Premiére. Ide o trojpodlažnú podzemnú garáž, ktorá neponúka len desiatky parkovacích miest, ale aj nabíjacie miesta pre elektromobily. Tie sa možno už čoskoro stanú dominantnou formou dopravy v európskych mestách a obyvatelia komplexu Premiére budú na tento moment pripravení.

Nie je ľahké nájsť vyhovujúce byty na predaj v Bratislave. Projekt Premiére ich však má dostatok. Nakoniec, skočte sa pozrieť na Šancovu ulicu, kde sa obytný dom nachádza, prípadne si dohodnite prehliadku v ukážkovo zariadenom byte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *