Kancelária je miestom, kde vládne pokoj a pracovná atmosféra. Nábytok do kancelárie je potrebné vyberať premyslene a prispôsobiť výber najmä možnostiam Vašej kancelárie. Pre nájdenie dokonalého súladu medzi funkčnosťou a estetikou jednotlivých kusov kancelárskeho nábytku je dobré mať na pamäti niekoľko zásad…

Podlaha v kancelárii Na podlahu v kancelárii treba klásť zvýšené požiadavky. Vŕzgajúca lacná plávajúca podlaha je vo väčšine prípadov úplne neprípustná. Miesto pod kancelárskou stoličkou je veľmi namáhané neustálym pohybom stoličky. Ak nie je vaša podlaha dostatočne kvalitná, odporúčame použitie ochrannej podložky určenej na tento účel.

Oprava poškodenej podlahy by určite nebola lacnou záležitosťou. Podlada je rovnako obrazom firmy ako aj kancelársky nábytok. Otvorené skrinky a police Ďalšou kategóriou kancelárskeho nábytku sú otvorené úložné priestory. Tie síce môžu v určitých prípadoch narušiť čisté nábytkové línie, ale pre zefektívnenie práce sú naozaj potrebné. Otvorený kancelársky nábytok sa snažíme umiestniť čo najbližšie k pracovisku (kancelárskemu stolu). Zároveň sa ale pokúsime nábytok smerovať tak, aby uložené predmety a dokumenty boli pre návštevníkov kancelárie viditeľné len minimálne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *