Prítomnosť strešných okien dodáva interiéru nádych luxusu a vnáša doň prirodzené denné svetlo. Vďaka strešným oknám tiež máte pocit, akoby ste spali pod holým nebom, čo je pre psychickú aj fyzickú kondíciu tela veľmi prospešné. Avšak, problémom je, že pod strešnými oknami môže byť počas letných horúčav poriadne horúco. Nepríjemnému oslneniu a prehrievaniu interiéru s poškodením nábytku a doplnkov sa však dá inštaláciou strešných roliet veľmi jednoducho vyhnúť.

Pokračujte v čítaní a o výhodách tohto unikátneho tienenia sa dozviete oveľa viac.

Strešné rolety ponúkajú možnosť jednoduchého ovládania svetla

Moderné strešné rolety od spoločnosti TERMOTECH umožňujú ovládať svetlo vstupujúce do vami zvoleného priestoru jednoduchým zatiahnutím tieniacej techniky. Strešné okná sú v domoch mimoriadne vzácne a cenené, no počas dlhodobého slnečného žiarenia sa stávajú „vykurovacím zariadením“, ktoré teplotu v interiéri zvyšuje o niekoľko stupňov. Inštalácia kvalitných strešných roliet môže vzniku týchto situácií zabrániť, navyše tak dokážete pred teplom ochrániť aj všetky dôležité interiérové doplnky!

Zatemňujúca roleta na strešné okná sa postará o vaše súkromie

Vo veľkých mestách, pomerne často aj na vidieku, nie sú už ani vysoko položené časti nehnuteľností chránené pred zvedavými pohľadmi z ulíc alebo susedných budov. Nielen silné slnečné žiarenie, ale aj súkromie sa preto od kvalitnej tieniacej techniky požaduje.

Tieto a iné nároky dokonale spĺňajú špeciálné zatemňujúce rolety na strešné okná, ktoré sú vybavené nepriepustnou látkou, ale aj univerzálnym bočným tesnením, čím je blokovanie svetla takmer dokonalé.

Zatemňovacie rolety na strešné okná sú tiež z vonkajšej strany vybavené špeciálnou reflexnou vrstvou, ktorá zabraňuje prienikom tela do interiéru z exteriéru a únikom tepla z interiéru, čo oceníte aj v zime.

Takéto rolety si môžete vybrať v akomkoľvek farebnom prevedení a možnosti nastavenia do akejkoľvek pozície. Tak to s nimi vyskúšajte a pohodlie s regulovaním denného svetla si užívajte.

Zdroj obrázka: brizmaker/Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *